سامسونگ احتمالاً ابعاد نمایشگرهای گلکسی زد فولد و فلیپ 6 را تغییر خواهد داد

به‌نظر می‌رسد که سامسونگ می‌خواهد ابعاد صفحه‌نمایش گلکسی زد فولد 6 و گلکسی زد فلیپ 6 را تغییر دهد.‌‌‌‌‌‌‌‌

گزارشی تازه نشان می‌دهد که گلکسی زد فولد و فلیپ 6 نمایشگرهایی با ابعاد متفاوت از نسل فعلی خواهند داشت. به‌نظر می‌رسد که ظاهر گلکسی زد فولد 6 شبیه به سری گلکسی S25 خواهد بود که بیش از یک سال دیگر با رونمایی از آن فاصله داریم. همچنین شایعه شده است که زد فلیپ 6 صفحه‌نمایش بیرونی بزرگ‌تری دارد که اندازه آن احتمالاً به 3.9 اینچ برسد؛ صفحه‌نمایش داخلی آن نیز می‌تواند حاشیه‌های نازک‌تری داشته باشد.

براساس گزارشی تازه از یک منبع آگاه، به‌نظر می‌رسد که گوشی‌های تاشوی نسل بعدی سامسونگ در طراحی و ابعاد نمایشگرها تغییراتی خواهند داشت. این منبع ادعا می‌کند که طراحی زد فولد 6 شبیه به سری گلکسی S25 خواهد بود که احتمالاً نسبت به طراحی‌های فعلی تغییر می‌کند. همچنین احتمال دارد که نمایشگرهای داخلی و خارجی زد فولد 6 تغییر کنند. جزئیات زیادی در مورد این تغییرات منتشر نشده است، اما حدس زده می‌شود که صفحه‌نمایش بیرونی این گوشی ممکن است نسبت تصویر متفاوتی داشته باشد.

سامسونگ ابعاد نمایشگرهای زد فولد و فلیپ 6 را تغییر می‌دهد

مدتی پیش شایعه شده بود که سامسونگ علاقه‌مند است اندازه صفحه‌نمایش بیرونی زد فلیپ 6 را به 3.9 اینچ افزایش دهد. این نمایشگر بیرونی روی یک پوسته چهار اینچی (شامل خود پنل نمایش و حاشیه آن) قرار خواهد گرفت که تقریباً به اندازه آیفون 5 است.

در نسل فعلی زد فلیپ، نمایشگر بیرونی دارای یک انحنا است تا فضایی برای لنزهای دوربین دوگانه و فلاش LED فراهم شود. اگر سامسونگ بخواهد نمایشگر 3.9 اینچی را جایگزین نمایشگر فعلی کند، شاید این شرکت به‌سمت طراحی نمایشگر با سوراخ‌های لنز دوربین، همانند طراحی موتورولا ریزر پلاس برود.

نسبت تصویر نمایشگر نسل فعلی زد فولد 23.1:9 و درواقع بلند و باریک است که برخی کاربران با آن مشکل دارند. احتمال دارد سامسونگ این ابعاد را در زد فولد 6 اصلاح کند تا رضایت کاربران بیشتری را جلب کند.

تقریباً هفت ماه تا معرفی گلکسی زد فولد و فلیپ 6 فاصله داریم. تا آن زمان، ممکن است این اطلاعات تأیید یا رد شوند، بنابراین درحال‌حاضر نمی‌توان با قطعیت در مورد نمایشگرهای گوشی‌های تاشوی آینده سامسونگ نظر داد.

اشتراک در شبکه های مجازی
ایلیا باقری وب‌سایت
تایپ کردم، به صفحه خیره شدم، اسکرول کردم تا به جایی که هستم برسم و هنوز هم ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *